KOMUNIKAT

Opublikowane przez Leszek Biskup w dniu

WAŻNY KOMUNIKAT DLA OBECNYCH WYCHOWANKÓW BURSY

Dyrektor Bursy podjął decyzję o konieczności zabrania rzeczy z placówki przez wszystkich wychowanków. Decyzja ta jest podyktowana koniecznością zapewnienia bezpiecznego pobytu dla maturzystów oraz osób odbywających praktyki zawodowe w swojej szkole.
Termin i zasady odbioru ustal ze swoim wychowawcą poprzez kontakt indywidualny. Przed przyjazdem do Bursy zapoznaj się z tą informacją:

Droga Wychowanko, Drogi Wychowanku,

Jeżeli zostanie uruchomiona edukacja w szkołach po 7 czerwca i będziesz korzystał z zajęć szkolnych, istnieje możliwość mieszkania w Bursie w tym czasie. Całkowite wykwaterowanie i rozliczenie finansowe z placówką nastąpi po ogłoszeniu przez MEN wiążących decyzji i terminów.

Skontaktuj się ze swoim wychowawcą:
a) Jeżeli masz praktyki zawodowe w czerwcu w szkole i będziesz chciał mieszkać w Bursie
b) Jeżeli będziesz korzystał z konsultacji indywidualnych w szkole i niezbędna będzie konieczność noclegu
——————————————————————————————————————————–

INFORMACJA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Dla obecnych wychowanków, którzy chcą mieszkać w nowym roku szkolnym w Bursie, rekrutacja będzie odbywać się w II etapach. Decyzję o przyjęciu Komisja Rekrutacyjna podejmie po spełnieniu poniższych warunków:
I. Rejestracja online poprzez formularz, w terminie od 25 do 31 maja 2020 roku. Link do formularza będzie dostępny od poniedziałku 25 maja na stronie Bursy w zakładce Rekrutacja oraz na stronie Bursy na Facebooku

II. Złożenie wydrukowanej, uzupełnionej, podpisanej deklaracji o kontynuowaniu zamieszkania u swojego wychowawcy zgodnie z ustaleniami z nim, w terminie do 25 czerwca 2020. Jeżeli będziesz zabierał swoje rzeczy z Bursy koniecznie przywieź deklarację ze sobą.
Deklaracja do pobrania ze strony Bursy

Deklaracja o kontynuowaniu zamieszkania

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań prosimy kontaktuj się ze swoim wychowawcą.

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content