Komunikat Dyrektora Bursy z dnia 23.10.2020 r

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu


Szanowni Państwo,

ogłoszone w dniu dzisiejszym obostrzenia dotyczące funkcjonowania szkół ponadpodstawowych nie dotyczą Bursy. W związku z tym w okresie od dnia wejścia w życie przepisów dot. zdalnego nauczania tj. 26.X.2020 do dnia 8.XI.2020 w Bursie mogą przebywać osoby, które:
– mają praktyki zawodowe lub zajęcia praktyczne realizowane stacjonarnie,
– maturzyści mający indywidualne konsultacje w szkole,
– po uzgodnieniu z wychowawcą prowadzącym – osoby, które nie mają odpowiednich warunków do nauki w domu.

Do Bursy można przyjechać po rzeczy po zapisaniu się poprzez poniższą ankietę lub po ustaleniu ze swoim wychowawcą.

W trakcie pobytu oczywiście obowiązują pełne zasady reżimu sanitarnego.

Będzie obowiązkowa wyjazdówka, wyjazd 30.X piątek do godziny 18:00, powrót w niedzielę 1.XI od godziny 16:00. W tym czasie nie będzie można przebywać w Bursie (rzeczy mogą pozostać w pokojach, nie ma konieczności ich zabrania na czas wyjazdówki).

Osoby, które nie będą przebywać w Bursie i nie będą korzystać z wyżywienia będą mieć obniżoną opłatę w kolejnym miesiącu.

Proszę, aby każdy wychowanek Bursy, niezwłocznie po otrzymaniu jednoznacznej informacji ze szkoły dot. ewentualnych zajęć, określił się co do ewentualnego pozostania w domu, przyjazdu po rzeczy lub terminu pobytu poprzez uzupełnienie poniższej ankiety. Ankieta będzie czynna do najbliższego poniedziałku do godziny 9:00.

Osoby przebywające w domu w trakcie nauki zdalnej nie muszą się wykwaterowywać, jednak rekomenduję zabranie potrzebnych rzeczy, ubrań i podręczników.

Ankieta do uzupełnienia – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2rg1c5zOTlBE-InrcuHqoEa-s7XF7VLLUIQb9kTL7eWjIVQ/viewform


Proszę o utrzymywanie kontaktu zdalnego ze swoimi wychowawcami i zgłaszanie im wszelkich pytań lub wątpliwości.


Przypominam i proszę o stosowanie się do wprowadzonych odgórnie obostrzeń oraz procedur i zasad obowiązujących w Bursie.

Dyrektor Bursy
mgr Dariusz Łado

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content