Komunikat dot. funkcjonowania Bursy w maju

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu

Maturzyści – wiemy, że wielu z Was chce przebywać w Bursie w trakcie pisania matur. Cieszymy się na spotkanie z Wami 🙂 Bardzo prosimy Was o uzupełnienie formularza pobytu na maj oraz formularza z numerem konta (link poniżej).

Pozostali wychowankowie – w Waszym przypadku nadal obowiązuje edukacja zdalna (do odwołania). W związku z tym tak jak do tej pory w Bursie mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby, które:
– mają różnorodne obowiązki szkolne realizowane stacjonarnie;
– w uzgodnieniu z wychowawcą prowadzącym – osoby, które nie mają odpowiednich warunków do nauki w domu.
Również przypominamy o konieczności podania numeru konta.

Osoby, które ewentualnie planują przyjazd po rzeczy (a maturzyści wyprowadzkę) prosimy również o uzupełnieniu poniższej ankiety i podanie terminu przyjazdu.

——————————————————————————————————————–
Przypominamy obowiązujące zasady:
👉 Obowiązkowa wyjazdówka na tzw. Majówkę – wyjazd w piątek 30 kwietnia do godziny 18:00, powrót w poniedziałek 3 maja od godziny 16:00
👉 Pobyt w Bursie jest obligatoryjny z korzystaniem z wyżywienia.
Prosimy o przemyślane zaprowiantowywanie się, gdyż z uwagi na sytuację i organizację pracy stołówki nie ma możliwości wyprowiantowania się.
👉 Osoba, która uzupełni ankietę do godziny 11:00 może korzystać z wyżywienia od śniadania dnia następnego. Natomiast gdy przesłanie ankiety nastąpi po godzinie 11:00 to będzie można korzystać z wyżywienia od śniadania dwa dni później („pojutrze”).
Czyli przykładowo, jeżeli prześlesz ankietę w piątek do godziny 11:00 , to wyżywienie możesz mieć od śniadania w poniedziałek, a jeżeli po 11:00 to dopiero od śniadania we wtorek. Natomiast jeżeli ankietę prześlesz np. w poniedziałek do godziny 11:00 to wyżywienie od śniadania we wtorek, a jeżeli po 11:00 to od śniadania w środę itd.
👉 Wysokość opłat do uiszczenia po wyliczeniu przez księgowość na koniec miesiąca, indywidualnie przekaże wychowawca.
👉 Oczywiście w Bursie obowiązuje pełny reżim sanitarny.

————————————————————————–
🟠 Link do formularza zapisów na MAJ https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdhL5Wmb7H7hL…/viewform


🟠 Link do formularza zapisów na KWIECIEŃ (jeśli ktoś jeszcze w kwietniu chciałby przyjechać) https://docs.google.com/…/1FAIpQLScpoPC7qtw15x…/viewform


🟠 Link do formularza, w którym należy podać NUMER KONTA do zwrotu nadpłaty i kaucji https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdb1fgtMhgJHH…/viewform

Prosimy pozostań w kontakcie ze swoimi wychowawcami i śledź komunikaty na stronie www i FB Bursy, na wypadek ewentualnej zmiany w funkcjonowaniu Bursy.

Dbajcie o siebie DDMA 😷😷

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content