Komunikat dot. funkcjonowania Bursy w dniach 29.XI.2020 – 17.I.2021

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu

W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego do 3.I.2021 oraz ogłoszonym nowym terminem ferii zimowych 4-17.I.2021, informujemy, że nadpłaty za pobyt i wyżywienie w związku z bilansowaniem księgowym roku kalendarzowego przechodzą na kolejny rok i rozliczone zostaną po powrocie młodzieży do Bursy, prosimy nie dokonywać przelewów i zmienić zlecenia stałe (nie dotyczy osób przebywających w Bursie).

W Bursie mogą przebywać osoby, które:
– mają praktyki zawodowe lub zajęcia praktyczne realizowane stacjonarnie,
– uczniowie mający indywidualne konsultacje w szkole,
– w uzgodnieniu z wychowawcą prowadzącym – osoby, które nie mają odpowiednich warunków do nauki w domu.
Ewentualne inne powody pobytu w Bursie prosimy konsultować ze swoim wychowawcą.
Można również przyjechać po rzeczy po zapisaniu się poprzez poniższą ankietę.

Pobyt w Bursie jest obligatoryjny z korzystaniem z wyżywienia. Prosimy o przemyślane zaprowiantowywanie się, gdyż z uwagi na sytuację i organizację pracy stołówki nie ma możliwości wyprowiantowania się.

W związku ze Świętami Bożego Narodzenia oraz ogłoszoną przerwą, w Bursie można przebywać/przyjechać po rzeczy do wtorku 22.XII.2020 do godziny 16:00, powrót w niedzielę 17.I.2021 od godziny 16:00.

Prosimy pozostań w kontakcie ze swoimi wychowawcami i w razie wątpliwości, pytań lub zmiany sytuacji zgłaszaj się bezpośrednio do nich.

Prosimy aby ankietę uzupełniły tylko osoby, które planują przyjazd do Bursy. Osoby, które nie będą przyjeżdżać prosimy aby nie uzupełniały ankiety.

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfRwfhBrQ2WNX…/viewform

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content