Komunikat dot. funkcjonowania Bursy od dnia 6 kwietnia 2021

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu

Przypominamy, że w Bursie jest przerwa świąteczna. Obowiązkowa wyjazdówka – wyjazd w środę 31.III do godziny 18:00, powrót we wtorek 6 kwietnia od godziny 16:00.

W związku z przedłużeniem zdalnego nauczania, informujemy, że po uzgodnieniu z wychowawcą prowadzącym i uzupełnieniu poniższej ankiety z zapisami, w Bursie mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby, które:
– mają różnorodne obowiązki szkolne realizowane stacjonarnie;
– osoby, które nie mają odpowiednich warunków do nauki w domu.

Osoby, które ewentualnie planują przyjazd po rzeczy prosimy również o uzupełnieniu poniższej ankiety i podanie terminu przyjazdu.


Pobyt w Bursie jest obligatoryjny z korzystaniem z wyżywienia. Prosimy o przemyślane zaprowiantowywanie się, gdyż z uwagi na sytuację i organizację pracy stołówki nie ma możliwości wyprowiantowania się.
Osoba, która uzupełni ankietę do godziny 11:00 może korzystać z wyżywienia od śniadania dnia następnego. Natomiast gdy przesłanie ankiety nastąpi po godzinie 11:00 to będzie można korzystać z wyżywienia od śniadania dwa dni później („pojutrze”).Czyli przykładowo, jeżeli prześlesz ankietę w piątek do godziny 11:00 , to wyżywienie możesz mieć od śniadania w poniedziałek, a jeżeli po 11:00 to dopiero od śniadania we wtorek. Natomiast jeżeli ankietę prześlesz np. w poniedziałek do godziny 11:00 to wyżywienie od śniadania we wtorek, a jeżeli po 11:00 to od śniadania w środę itd.


Wysokość opłat do uiszczenia po wyliczeniu przez księgowość na koniec miesiąca, indywidualnie przekaże wychowawca.


Uzupełnij ankietę dopiero gdy będziesz miał pewność co do Twojej sytuacji, link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSed7q5QFqQ9x8P2-2SP2mHDnb8Rd5qdm6CkDVtaDHnb50b45w/viewform


Prosimy pozostań w kontakcie ze swoimi wychowawcami i śledź komunikaty na stronie www i FB Bursy, na wypadek ewentualnej zmiany w funkcjonowaniu Bursy.

Dbajcie o siebie DDMA

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content