Komunikat dot. funkcjonowania Bursy od 16 maja 2021 roku

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu


W związku z hybrydowym system nauki, prosimy aby każdy wychowanek nawiązał kontakt ze swoim wychowawcą grupowym w celu określenia się kiedy będzie w Bursie i ustalenia innych szczegółów.
Nie będzie zbiorczej ankiety na zapisy.
Oczywiście najpierw zorientuj się w swojej szkole w jaki sposób będzie realizowana hybrydowa nauka dla Twojej klasy.

Od 17 maja do 31 maja wszyscy obligatoryjnie są zaprowiantowani na wszystkie posiłki. Jeżeli nie będzie Ciebie w danym tygodniu to taką informację przekaż swojemu wychowawcy, zostanie obniżona Tobie opłata za wyżywienie.

Od 17 maja do 31 maja opłatność za pobyt będzie naliczona tygodniami wg stawki 30 zł/tydzień. Jeżeli nie będzie Ciebie w danym tygodniu to taką informację przekaż swojemu wychowawcy, zostanie obniżona Tobie opłata za pobyt.


Dokładną kwotę do zapłaty, po uwzględnieniu nadpłat, księgowość wyliczy po 20 maja, a informację przekaże Tobie wychowawca. Płatność za maj należy uiścić do 26 maja.

Pobyt w Bursie jest możliwy tylko i wyłącznie przy stosowaniu się do obowiązujących w placówce zasad bezpieczeństwa w związku z COVID-19.

Jeśli jeszcze nie podałeś numeru konta do rozliczenia kaucji lub końcowej nadpłaty to koniecznie uzupełnij ten formularz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb1fgtMhgJHHG7Y_0sSx7fk_fb_mNaqsKwmFpcou-ZUZ2STA/viewform

Jeżeli chcesz być w Bursie do 15 maja, to tylko zgodnie z dotychczasowymi zasadami i jeżeli jeszcze się nie zapisałeś na następny tydzień to koniecznie wypełnij formularz zapisów na maj https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhL5Wmb7H7hLMTgiVpTwQG5jn6Dk6p1Qe5I6BMLRF3R8mWug/viewform


Czekamy na Was z utęsknieniem 🙂 Do zobaczenia 🙂

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content