Komunikat 29.10.2020

Opublikowane przez Agata Izdebska w dniu

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z następującymi komunikatami:

  1. Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pandemią prosimy aby na ten moment nie dokonywać wpłat na listopad oraz wstrzymać zlecenia stałe, usprawni to rozliczanie nadpłat/obciążeń w księgowości po powrocie dziecka do Bursy. Po powrocie, wysokość kwoty do zapłaty będzie można sprawdzić u wychowawcy lub w księgowości. Wychowankowie, którzy teraz przebywają w Bursie kwotę do zapłaty mogą sprawdzić u swojego wychowawcy lub w księgowości.


  2. Wychowankowie, którzy w kolejnym tygodniu 1-8.XI chcą przyjechać do Bursy (mają praktyki zawodowe lub zajęcia praktyczne realizowane stacjonarnie; maturzyści mający indywidualne konsultacje w szkole; po uzgodnieniu z wychowawcą prowadzącym – osoby, które nie mają odpowiednich warunków do nauki w domu) prosimy zapisać się poprzez poniższy formularz wskazując datę przyjazdu oraz posiłki w celu zaprowiantowania.
    ???? ???? ??????? ? ??????????? ??ę ????? ? ????????? ???????????? ?????ś?? ?? ?? ????????? (??????? ??? ????ł? ?????????? ?????????? ???ę???). ????? ???????? ?? ??????? ??:?? ? ??ą??? ??.?? ???ą ???ć ??ż??????? ?? ś???????? ? ?????????ł??, ????????? ??????? ???????? ?? ??? ???????? ???ą ???ć ??ż??????? ?? ??????. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2rg1c5zOTlBE-InrcuHqoEa-s7XF7VLLUIQb9kTL7eWjIVQ/viewform

    W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt ze swoim wychowawcą.

    Dbajcie o siebie
Kategorie: Bez kategorii

Skip to content