NIECODZIENNNA WIZYTA W BURSIE

Opublikowane przez admin w dniu

DrClown_LOGO

W dniu 22.04.15 r. Bursa gościła uczestników SZKOLENIA DLA WOLONTARIUSZY ODDZIAŁU ZIELONA GÓRA FUNDACJI „DR CLOWN .Szkolenie poprzedziło spotkanie z kierownictwem Fundacji „Dr Clown” z Warszawy Panią Prezes Annę Czerniak , która przedstawiła historię powstawania fundacji i jej misję, a następnie podziękowała za bardzo ciepłe przyjęcie. Kolejnym wyjątkowym gościem specjalnym spotkania była Dyrektor programowa Fundacji –„DR Frotka”, Anna Borkowska, która uświetniła spotkanie magicznym pokazem iluzji. Dla obecnych wolontariuszy była to świetna okazja do zabawy i nauki oraz wykorzystywania magicznych akcesoriów w terapii leczenia śmiechem. Nauczyliśmy się nowych formy pracy z najmłodszymi pacjentami, które wykorzystamy podczas naszych odwiedzin w szpitalu. Wzmocniony został wizerunek wolontariuszy , którzy uczestniczyli w spotkaniu tj. uczniów zielonogórskich szkół i placówek oświatowych, m.in. Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Budowlanych i Bursy.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z udziału w szkoleniu i wyszli z niego naładowani mega pozytywną energią.
Już nie możemy się doczekać wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności podczas wizyt na oddziale pediatrycznym szpitala.:)
Spotkanie zorganizowali pełnomocnik oddziału Zielona Góra –Grażyna Matuszak oraz Mirosław Aprelew – koordynator bursowskiego koła Fundacji „dr. Clown”
Organizatorzy spotkania dziękują opiekunom grup wolontariuszy z zielonogórskich i gorzowskich szkół, dyrekcji Bursy w Zielonej Górze.

DSCN5221

DSCN5233

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content