23 Dni Bursy

Opublikowane przez admin w dniu

O godzinie 17.00 pan dyrektor Dariusz Łado uroczyście otworzył 23 Święto Bursy. Po powitaniu gości, wychowanków i opiekunów wręczył laureatom konkursu „Najlepsi z Najlepszych” Nagrodę Dyrektora. W tym roku pan dyrektor nagrodził 22 osoby. Na uroczystość przybyli rodzice wychowanków, którzy z rąk pana dyrektora odebrali listy pochwalne. Wręczanie nagród przerywane było występami wychowanków, którzy prezentowali swoje pasje: gra na instrumentach, śpiew, taniec.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

PIC_2383

Po części oficjalnej w klubie odbył się poczęstunek. Towarzyszył mu pokaz filmu wykonanego przez Alana Walendzika i Macieja Rożka pt „Na kogo głosowałby Szopen”? W tym czasie można było obejrzeć wystawę kronik, pokazującą dzieję placówki od roku 1968, przygotowaną przez pani Ewę Szutowicz. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem gości oraz wychowanków, którzy na kartach kronik poszukiwali swoich rodziców lub innych członków rodziny, starszych koleżanek i kolegów lub siebie. Na zdjęciu widzimy panią wicedyrektor Małgorzatę Kowalczyk, prezentującą fragmenty naszych dziejów pani wizytator Katarzynie Dąbrowa, która była naszym gościem tego uroczystego dnia.
O godzinie 18.00 rozpoczął się IV Międzyinternacki Turniej PIŁKARZYKI 2014. prowadzony przez pana Leszka Kornosza. Rozgrywkom towarzyszyły wielkie emocje. Wiadomo piłka zawsze wzbudza emocje, a dodatkowo gra toczyła się o pizzę. I i II miejsca zajęła Bursa, III miejsce – ZSiPKZ.
W hollu przez cały wieczór panie Agnieszka Szymańska i Renata Loba, wraz z wychowankami przygotowywały dla wszystkich dynię w różnych smakach pod hasłem „Dyniowy zawrót Głowy”. A dynie te przywiózł dla nas na halloween aż z Nowego Tomyśla pan Leszek Biskup. Tak więc miały one szerokie zastosowanie, by na końcu znaleźć się na naszych stołach.
Kolejnym punktem było karaoke. Chętnych do śpiewania nie brakowało. Bawiliśmy się świetnie kierując się słowami Goethego: “Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają”.
No i oczywiście dyskoteka, którą tak lubimy. Muzykę zapewnił nam profesjonalny DJ Marek Michalak, pod czujnym okiem pana Leszka Biskupa.

Kategorie: Bez kategorii

Skip to content